21.03.15 | Zlatníky - Slapy 1:1 (0:1)

Seznam naznačuje, že jsme se sešli v hojném počtu a hrající trenér pjedseda Pergler (všenárodní umělec), alespoň mohl mít těžkou hlavu, jak složit sestavu.

Po dlouhé době se do brány postavil Marcel Čeleda a mohl očekávat, že v zápase bude v neustále permanenci (Martin Zeman má problémy s rukou). Domácí začali aktivněji a měli i několik slibných šancí z přímých kopů, ale buď trefovali mimo nebo nás podržel Marcel. Hra v prvním poločase byla vyrovnaná a také jsme si vytvořili několik šancí, ale ani Hošek ani Krmela se neprosadili. Jinak tomu bylo v 33. minutě, kdy Hošek upadl ve vápně a rozhodčí neváhal J. K penaltě se postavil Martin Zeman a s ,,přehledem“ nadvakrát překonal domácího brankáře. Stav po prvním poločase byl pro domácí překvapením (0:1).

Nálada v hostující kabině pozitivní, ale ještě jeden poločas před námi(poločasové střídaní Sleza P. za Chrousta).

Hned v úvodu druhé půle jsme se dostali do gólovky, ale po pěkné akci šla střela Zemana mimo tři tyče. Zlatníky se snažily srovnat, ale nakopávané míče nepřinesly tížený úspěch. Obrana si poradila s většinou akcí a velmi dobře ji řídil Jarda Hájek. V 65. minutě nás podržel Marcel v bráně, když po rohovém kopu zázračně nadvakrát zlikvidoval tutovky domácích. Nedlouho poté přišlo vyloučení obránce ve žlutém, takže vše nám hrálo do karet, ale často bývá hra proti deseti složitější. Do našich zadních řad se stáhl Zeman, což možná paradoxně nepomohlo. Již měl žlutou a vpředu chyběl hráč, který by si podržel míč a někdy i nahrálJ. Každopádně jsme se drželi, ale tlak narůstal. Počet hráčů se v 80.minutě vyrovnal, když Zeman po druhé žluté šel do sprch. V 87. minutě se domácím naskytla velká šance a přímý kop z hranice vápna skončil v naší síti. Konečné skóre zápasů 1:1.

Před výkopem bychom brali remízu jako úspěch, ovšem po průběhu zápasu můžeme být zklamáni. Vítězství bylo blízko, ač remíza je možná spravedlivá, tak náš výkon na úvod jara byl téměř výborný. Celý tým zaslouží pochvalu a v příštím zápase, doma proti Hvozdnici B, doufejme v potvrzení tohoto pěkného výkonu a výsledku.

P.S. díky za nedělní lehkou brigádičku, kdy se pískovalo hřiště po panu Krtkovi a upravila cesta u kabiny hostí (účast Chroustové, Jarda Hájek, Michal Provazník a Slezové)