20.04.13 | Vestec - Slapy 6:0 (2:0)

První poločas započal šancí hostí, kdy Franěk nedoskočil na centr Laštovky. Naneštěstí z následného protiútoku domácí poprvé udeřili a již v 2. minutě se dostali do vedení. Poté přišly další velké šance Vestce, ale bez výsledku. Slapy zahrozily znovu až v 30. minutě, kdy po přímém kopu Matouška těsně minul ,,Maky“. Domácí měli převahu, kterou korunovali druhým gólem v 35. minutě, kdy se domácí hráč nádherně trefil přímo z rohu na zadní tyč. Poslední velkou šanci úvodního dějství neproměnil Hájek.

S odhodláním potrápit soupeře a pokusit se o zvrat vyběhli hosté do druhé půle, ale bohužel již v 48. minutě se skóre zhoršilo o další branku. Vestec tlačil soupeře a další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Pergler fauloval ve vápně a z následného pokutového kopu padl čtvrtý gól Vestce. Pouhé dvě minuty uběhly a domácí vedli již 5:0, znovu chyběl tolikrát zmiňovaný důraz ve vápně! Poté došlo k prvnímu střídání u Zetoru, kdy odešel Šmíd a nastoupil Matoušek. Šestý gól přidali výborně hrající hráči Vestce v 68. minutě, naštěstí pro Slapy se jednalo o branku poslední. V závěru došlo k druhému střídání, kdy Provazníka nahradil Zápotočný.

Znovu velmi nepříznivé skóre z Vestce. Poslední tři vzájemná utkání na tomto hřišti, paradoxně všechny v jarní části sezony, vyzněly jednoznačně pro domácí, bohužel s celkovým skóre 22:1. Příští utkání hrajeme doma tuto sobotu v 17.00, kdy nás čeká těžký soupeř z Davle. Musí přijít rychlá náprava tohoto výsledku a derby je ideální příležitost.