31.03.12 | Slapy - Psáry 2:6 (1:4)

S defenzivní taktikou s cílem pokusit se co nejdéle neinkasovat a pouze s Jardou  na hrotu, čekajícím na případné protiútoky, jsme odhodlaně začali. Ale opět po fatální chybě gólmana, tentokrát Marcela, jsme již v10.min inkasovali, když si do brány srazil nepovedený centr hostů. Na tento gól jsme ještě dokázali hned vzápětí reagovat, kdy se po Makesově vybojovaném míči a následné přihrávce dostal ke střele Honza Chroust a vyrovnal na 1:1. Dál jsme se snažili, ale soupeř byl lepší a postupně si vypracoval další šance, které dokázal proměnit. Postupně, především po našich až příliš školáckých chybách, zvýšil na přestávkových 1:4.

Druhá půle začala stejně, jako první skončila. V 56.min po druhé Marcelově chybě to bylo 1:5 a v 70.min po centru a střele z našeho pokutového území již 1:6. To již na hřišti byli střídající Pavel Pešek a Michal Provazník, kteří nahradili Tomáše Čeledu a po zranění se rozehrávajícího Jardu Hájka. V 72.min pak svým druhým gólem, po kombinaci s Lalem a pěkném zakončení pod břevno, stanovil Honza konečné skóre na 2:6. Honza mohl přidat ještě třetí gól, ale stejně jako před tím Pavel Pešek, netrefili v nadějné pozici branku soupeře.

Co dodat tentokrát? Hra lepší, nasazení větší, ale na soupeře a body pořád málo. Příští utkání se hraje v neděli 8.4.2012 od 16:30 v Jílovišti. Před tím nás ale ještě v sobotu 7.4.2012 od 20:00 v restauraci Rotunda v Buši čekají tradiční Šibřinky, na které zveme všechny příznivce kopané a sportu ze Slap a okolí.

Sestava:

Marcel Čeleda – Láďa Matoušek, Tomáš Matoušek, Pavel Sleza, Jirka Jeřábek – Vilda Krmela, Tomáš Čeleda (55.Pavel Pešek), , Honza Chroust, Lalo, Martin Šmíd© – Jarda Hájek (56.Michal Provazník)

Trenéři:J Nádraský, J Hájek st., vedoucí mužstva: L. Chroust st., asistent rozhodčího R. Musil