Shrnutí sezóny 2010/2011

Sezónu jsme nakonec zakončili na pěkném 10. místě tabulky se ziskem 26 bodů, při záporném skóre 38:78. Střelecky se nám tuto sezónu příliš nedařilo, když nejlepším střelcem se stal záložník Jan Chroust, který vstřelil 11 gólů ve 21 zápasech. Po něm následoval další záložník Adam Krmela s 6-ti góly, ale ten odehrál jen jarní část soutěže. Nejvíce minut za celou sezónu odehrál Tomáš Sleza a to 1963 minut. Úlohu "nejsprostějšího" hráče s nejvyšším počtem žlutých karet, již tradičně obsadil Martin "Makes" Šmíd, který obdržel (údajně) 6 žlutých, spíše ale i více.

Na závěr patří poděkování všem hráčům, členům realizačního týmu, trenérovi a věrným fanouškům za uplynulou sezónu. Nyní nastavá fotbalová dovolená a poté vstup do nové sezóny s přáním skončit alespoň v první polovině tabulky.