02.04.11 | Slapy - D.Břežany 0:6 (0:2)

V brance začal Tomáš Muller, na stoperu opět Láďa Matoušek, na pravé straně obrany Petr Vohralík, vlevo tentokrát Karel Kovařík a na předstoperu Tomáš Sleza. Záložní čtveřici tvořili zleva Honza Chroust, Áda Krmela, Tomáš Matoušek a Martin Šmíd, v útoku pak znovu Tomáš Petrák s Jardou Hájkem. Na lavičce zůstali připravení Pavel Pešek, Honza Zápotočný a ještě ne úplně uzdravený Ivan Pergler.

Za velice pěkného, teplého jarního dne jsme šli do zápasu s cílem odčinit poslední debakl a zkusit získat nějaké body. Úkol zněl jasně: Bránit, nedostat gól a konečně nějaký vstřelit. Začali jsme znovu aktivně, vypracovali si i několik příležitostí. V 10. minutě zatáhl míč z levé strany Jarda Hájek, po zemi přihrál do šestnáctky Břežan, ale tísněný Áda Krmela střílí vedle. V 17.min tak udeřili hosté. Na centr z rohového kopu si vyskočil břežanský hráč a nedal Tomášovi v brance šanci 0:1. Pokračovali jsme v aktivitě, soupeře jsme lehce přehrávali, ale větší, tutovou šanci jsme si nevypracovali. Naopak, hosté se po naší chybě dostali ke dvěma přímým kopům z 22 metrů.Ten první ještě hostující hráč Saidl neproměnil, aby tím druhým, ve 44.min, vymetl šibenici a dal nám tak druhý gól do šatny. Ve 30.min musel být pro obnovené zranění vystřídaný Pavlem Peškem Jarda Hájek.

Druhý poločas začal stejně, jako ten minulý ve Vestci. Ve 48. Minutě jsme dostali gól slabou střelou z hranice vápna, se kterou si nejistý Haby neporadil 0:3. V 50.min opět Saidl z přímáku, tentokrát na druhou stranu 0:4.Tím pro nás zápas de facto skončil. Začali jsme se hádat, míč nám odskakoval, a když jsme opět neproměnili několik i dobrých šancí, hosté nám ještě dva góly přidali. 62.min. O:5 a 75.min. 0:6.

Opět debakl, tentokrát na domácím hřišti, před domácími diváky, kteří se sešli v poměrně hojném počtu. Příští zápas v Bojanovicích, 9.4.2011 od 16:30. Doufám, že se alespoň sejdem.

brankář: T Muller, stoper: L Matoušek (kapitán), pravý obránce: P Vohralík, levý K. Kovařík, předstoper: T Sleza,
záložní čtveřice zprava: M Šmíd, A Krmela, T Matoušek, J Chroust
v útoku: T Petrák (55.min H Zápotočný, J Hájek (30. min P Pešek)

trenér: J Nádraský, L Chroust st., vedoucí mužstva J Hájek st, asistent rozhodčího V Braný st.