Shrnutí podzimu 2013

1………Bojanovice, Radlík, Davle, Jesenice B

Parádní představení, kdy nechyběly góly, aktivní hra - dvě derby

V náš prospěch a super zakončení sezony, kdy jsme nasázeli Radlíku 5 branek, když za zbylých 12duelů dostal jen 7.

2………Jíloviště B, Zvole B, Vestec

Velmi slušná představení, i když pouze 4 body – s Jíloviště i se Zvole B jsme zahráli pěkně, ale v Jílovišti zbytečná ztráta – Vestec, jinak jasného lídra soutěže, jsme potrápili jako jedni z mála, ale chybělo trošku více štěstí k nějakým těm bodům.

3………Vrané, Dolní Jirčany

ne až tak špatný výkon, ale chyběla koncovka s SK Vrané, přičemž Jirčany jsme měli uhrát také lepší partii.

4………Libeř, Kamenný přívoz

špatný přístup, laxnost, chyby – čekání na závěrečný hvizd, což se hlavně v Kameňáku nepovedlo.

5………Hvozdnice B, Zlatníky

totální propadáky, nulová aktivita – viz. Hvozdnice když jsme

ani nevystřelili na bránu.

S celkovým skóre 29:27 a ziskem 20bodů nám patří 5. příčka v tabulce Tabulka je vyrovnaná ve spodní části, a tak je nutné začít na jaře v podobném duchu, jako jsme zakončili podzim, každá ztráta bude znát.

Statistiky jednotlivých hráčů

Počet odehraných minut – do celkového počtu 13 zápasů naskočilo celkem 19 hráčů, přičemž Petr Hůla a Tomáš Sleza odehráli plný počet minut

1170   Petr Hůla, Tomáš Sleza

1052   Jarda Hájek

990     Tomáš Hýř, Jakub Laštovka

971     Vašek Kobes

900      Jakub Jan

880      Tomáš Čeleda

773      Petr Vohralík

766      Michal Beitler

675      Ivan Pergler

630      Martin Radina

529      Tomáš Petrák

426      Martin Šmíd

401      Michal Provazník

224      Zdeněk Hess

193      Pavel Zeman

95        Robert Franěk

35        Tomáš Matoušek

Tabulka střelců je v nabídce webových stránek, stejně tak jako počet karet… každopádně nejlepší střelcem podzimu je Jarda Hájek se 7 góly a hříšníky s nejvyšším počtem karet jsou znovu aktivní Jarda Hájek a Tomáš Sleza – po 6 žlutých kartách – zároveň jedinou červenou kartu podzimu inkasoval Pavel Zeman.

K hráčům bych měl taky podobné hodnocení jako na zápasy, ale radši nebudeme zbytečně hrotit emoce:-D Každý sám ví, jestli odevzdal maximum v zápasech a na čem zapracovat do jara. Pevně věřím, že se i na jaře sejdeme tak, že nás bude chodit na zápasy dostatečný počet a přinejmenším udržíme postavení v tabulce do pátého místa, což by bylo znovu úspěchem. Není to tak dlouho, co jsme se po několik sezon stěží zachraňovali.

Závěrečné poděkování patří Všem, kteří nastoupili za tým a přispěli k 20 bodům. Pjedsedovi, trenérovi a ostatním funkcionářům a činovníkům v klubu, za bezproblémový průběh sezony. Našim fanouškům, kteří si našli cestu na fotbal a samozřejmě Všem těm, kteří nám přispěli nějakou tou kačkou na tu naší kopanou. Jinak tréninky (do Vánoc jen fotbálek) se konají každou sobotu v hale v Davli v 18.30 (od ledna 18.00 bude výběh).