22.04.12 | Jesenice B - Slapy 3:0 (0:0)

Bez nemocného Honzy Chrousta a pracujících Ládi Matouška s Kubou Laštovkou, jsme s Tomášem Millerem v bráně nastoupili za nevlídného počasí na rozbahněný jesenický trávník s přáním už konečně bodovat. Tak jako i v předešlých utkáních i tentokrát jsme vlítli na soupeře a měli po většinu poločasu i více ze hry. V útočné fázi byl vidět především Jára Hájek ml., který v útoku připravil svou rychlostí a agresivitou několik příležitostí. Asi v největší se krátce před poločasovou přestávkou objevil znovu hrající Pepa Nádraský, který ale špatně převzal Jardovo přiťuknutí hlavou a tváří v tvář domácímu brankáři mu trefil pouze nohy. A protože ani domácí několik svých nadějných akcí neproměnili v gól, odcházeli jsme do šatny za nadějného bezbrankového poločasového výsledku.

Bohužel, nástup do druhé půli nám nevyšel. V 55.min, po centru ze standardní situace z naší levé strany, jsme neuhlídali domácí hráče na zadní tyčce a dostali tak hloupý gól na 1:0. Zvýšili jsme tempo hry a aktivitu do útoku, ale proti dobře bránícím domácím jsme se nedokázali prosadit. V 70.min. přišla další chyba v obraně. Pavel Sleza dlouho otálel s odehráním míče, až v poslední chvíli uklouzl a míč tak přenechal dotírajícímu domácímu hráči, který ho rychle předložil před naší branku odkud jsme střelou po zemi k tyči inkasovali podruhé 2:0. Následně se do své druhé tutové šance dostal opět Pepa Nádraský, ale ani tentokrát nedokázal z malého vápna domácího brankáře prostřelit. Dál jsme se pokoušeli alespoň vstřelit kontaktní gól. Vystřídali postupně trojici hráčů, ale kýženého gólu se nedočkali. Naopak. Nejprve ještě velice dobře chytající Haby zneškodnil několik jasných šancí domácích, především střel z bezprostřední blízkosti, ale v 85. min. po rychlém protiútoku, přišel centr z pravé strany, který domácí hráči snadno uklidili do naší sítě 3:0.

Co dodat. Možná chybělo kousek štěstí, možná vstřelený gól. Tak snad příště. Bylo by to dobré, protože hrajeme v sobotu 28.4.2012 od 17:00 na domácím hřišti proti Hradišťku B o poslední místo v tabulce.

Sestava:

Tomáš Muller – Tomáš Sleza, Jirka Jeřábek, Ivan Pergler (c), Pavel Sleza – Tomáš Petrák (80. David Fott), Tomáš Matoušek (65. Martin Šmíd), Tomáš Čeleda, Vilda Krmela – Jarda Hájek, Pepa Nádraský (75. Michal Provazník)

Trenér: L. Cholawski, vedoucí mužstva: L. Chroust st., asistent rozhodčího J Hájek st