14.04.12 | Slapy - Davle 1:2 (0:1)

V sestavě plné mladých hráčů jsme se od začátku vrhli na davelský tým a vytvořili si i několik dobrých šancí. Asi v největší se v 18.min. po chytré narážečce Honzy Chrousta, ocitl Jára Hájek, ale trefil jen nohy brankáře hostí. K vyraženému míči se dostal Vilda Krmela, ale vysoko přestřelil. Naopak, ve 24.min se do našeho vápna dostal davelský útočník a nešťastně odražený míč dostal za záda Marcela Čeledy 0:1. Z inkasované branky jsme se do poločasu již nedokázali vzpamatovat a jen několik velice dobrých zákroků Marcela zabránilo Davli přidat další branku.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s posilněným útokem. Kuba Laštovka se posunul z útoku do zálohy, ze které se na hrot vysunul do té doby nevýrazný Honza Chroust. A hned v 53.min. se, po dlouhém výkopu Tomáše Matouška a zaváhání hostující obrany, dokázal prosadit 1:1. Vstřelený gól nám pomohl a opět jsme se vrátili do hry. Davle ale nesložila zbraně a díky rychlým protiútokům se dostávala do šancí. Zvláště podceňovaný odchovanec Zdenda Hess se ocitl ve třech šancí, naštěstí gól nevstřelil. V 60.min se do velké šance dostal davelský Zelenka. Prošel přes několik slapských hráčů, ale tváří v tvář našemu brankáři nesmyslně přihrával. Následoval náš protiútok, Jarda Hájek se dostal až před hostujícího brankáře, ale tísněn, přestřelil. Nedáš, nedáš, dostaneš. V 65.min., Marcel špatně odkopl prudkou malou domu, míč zachytil davelský hráč a střelou k tyči stanovil, i přes naší snahu, na konečných 1:2.

Hra znovu nebyla špatná, Jarda měl několik velice dobrých příležitostí, které ale neproměnil. Naopak, Davle potrestala dvě z našich několika chyb a šťastně vyhrála. Škoda, měli jsme na to.

Na základě výsledků v celé sezóně rozhodla mimořádná schůze představenstva klubu o odvolání trenéra Pepy Nádraského a jmenovala Láďu Cholawského novým trenérem. Ať se mu daří.

Příští zápas hrajeme v neděli v Jesenici.

Sestava:

Marcel Čeleda – Láďa Matoušek, Tomáš Matoušek, Tomáš Petrák, Jirka Jeřábek –Pavel Sleza (63.Lalo, 80. David Fott), Honza Chroust, Tomáš Čeleda, Vilda Krmela (60.min. Martin Šmíd) – Jarda Hájek, Kuba Laštovka

Trenér: J. Nádraský, vedoucí mužstva: L. Chroust st., asistent rozhodčího J Hájek st