20.11.11 | Zvole B - Slapy 4:2 (1:0)

Za sychravého počasí na kvalitním hřišti se nám ze začátku dařilo rozbíjet snahu domácích o kombinační fotbal. První větší šanci ke skórování jsme měli my, kdy střelu Tomáše Slezy z přímého kopu z pětadvaceti metrů zastavilo břevno domácí branky. V podstatě z protiútoku jsme ale poprvé inkasovali, kdy obrana zaspala a nechala domácího útočníka postupovat samotného na branku a následně i otevřít skóre utkání 1:0 (10. min). Do konce první půle jsme si žádnou další větší příležitost nevypracova li. Naopak, domácí si většinou rychlými brejky do naší rozhozené a nestíhající obrany připravili ještě asi šest dalších „tutových“ příležitostí, ale díky Marcelovi v naší brance a především svojí nemohoucností již další gól do přestávky přidat nedokázali.

Druhá půle začala opět o něco lépe pro nás. Začali jsme se přeci jenom dostávat častěji před branku domácích. Bohužel, když spálil v 52. min Makes svou obrovskou příležitost na vyrovnání, potvrdilo se opět staré známé pravidlo „nedáš, dostaneš“ a inkasovali jsme podruhé 2:0. Následně přidali domácí po nedorozumění v obraně třetí gól 3:0 (59. min). Dále se hrálo převážně na naší polovině, kdy domácí lehce přečíslovali naší nestíhající obranu a dostávali se do dalších vyložených šancí, který ale trestuhodně zahazovali. V 73. min jsme se po závaru před brankou domácích po centru ze standardní situace přeci jen dočkali gólu, kdy se dokázal z dorážky prosadit Tomáš Sleza 3:1 (73. min). Opět jsme začali hrát aktivněji, vypracovali si i několik příležitostí, ale gól přidal v 82. min soupeř 4:1. Zápas se pak dohrával v poněkud nervóznější atmosféře a to především kvůli incidentu z první půle, kdy Kuba obdržel úder do obličeje od domácího hráče, který byl rozhodčím v podstatě nepotrestán. V 89. min se po hrubé chybě obrany domácích po přihrávce střídajícího Vildy Krmely prosadil ještě Pepa Nádraský a uzavřel skóre na konečných 4:2. Tak to byl tedy konec nepříliš vydařené první poloviny sezony. Můžeme jen doufat, že po nabrání fyzičky při zimní přípravě a návratu alespoň některých zraněných hráčů, se druhá půlka bude vyvíjet lépe, než ta co skončila. Ale doufat nestačí, každý pro to bude muset něco udělat sám za sebe.

Děkuji všem divákům a sponzorům za jejich přízeň, celému realizačnímu týmu za čas strávený přípravou a řízením zápasů a všem hráčům, co se pravidelně objevovali na trénincích a zápasech. Tréninky v hale v Davli začnou v prosinci. Kdy přesně, budete informováni na našich webových stránkách, případně vás bude informovat Ivan Pergler zasláním SMS.

brankář: M. Čeleda, stoper: T. Sleza, pravý obránce: I. Pergler, levý: P. Sleza, předstoper: T. Petrák

záložní čtveřice zprava: J. Laštovka (65. min V. Krmela), T. Čeleda, J. Chroust, P. Pšenička

v útoku: J. Nádraský, Šmíd (c)

trenéři: R. Musil, J Nádraský, vedoucí mužstva: L. Chroust st. J. Hájek st., asistent rozhodčího J. Mejsnar