29.10.11 | Slapy - Hvozdnice B 2:4 (1:3)

Oproti minulému zápasu se sice do sestavy vrátil Petr Pšenička, ale z pracovních důvodů vypadli Ivan Pergler s Kubou Laštovkou, kvůli zápasovému zranění Michal Provazník a pro nemoc se opět nedostavili Vilda Krmela s Pavlem Peškem a tentokrát ani Tomáš Sleza. Takže jsme nakonec byli rádi, že nás bylo jedenáct hráčů do pole a na lavičce byl připraven jen Marcel Čeleda, jako případný druhý brankář s možností zaskočit i za jiného zraněného hráče. Sestava byla tedy následovná. V bráně Tomáš Muller, stoper Láďa Matoušek, před ním Pavel Zeman, vpravo navrátilec Tomáš Matoušek a na levé straně obrany Pavel Sleza. V záloze zleva Petr Pšenička, Honza Chroust, Tomáš Čeleda a kapitán a pokladník Martin Šmíd. No a v útoku stará známá dvojice Tomáš Petrák a Pepa Nádraský.

Za klasického podzimního počasí, na podmáčeném hřišti před asi třiceti diváky, jsme začali špatně. Ztráceli míče, špatně kombinovali a tak není divu, že jsme postupně inkasovali tři góly. Před přestávkou se po rozehrané standardce dostal ke střele Petr Pšenička a nechytatelně alespoň snížil na poločasových 1:3.

Do druhého poločasu jsme nastoupili přeci jen aktivněji a po rychlé akci na levé straně hřiště v podání Petr Pšeničky s Pepou Nádraským se Pepa dostal k odraženému míči a snížil na 2:3. Nadechovali jsme se k náporu, ale bohužel, po další standardní situaci jsme obdrželi další laciný gól na konečných 2:4. Do konce zápasu si pak oba týmy nevytvořily již žádnou další větší příležitost, byť hosté dohrávali po zranění jejích útočníka v deseti.

Po dvou celkem povedených utkáních, byť s jedním smolným závěrem, jsme nedokázali navázat na dobrou hru a opět inkasovali čtyři branky. Pokud budeme takto zbytečně dostávat tolik gólů, těžko můžeme očekávat nějaké výhry a tím i záchranu v soutěži. Příští utkání hrajeme v sobotu 5. 11. 2011 od 14:00 na hřišti nováčka z Radlíku.

brankář: T. Muller, stoper: L. Matoušek, pravý obránce: T. Matoušek, levý: P. Sleza, předstoper: P. Zeman

záložní čtveřice zprava: M. Šmíd (c), T. Čeleda, J. Chroust, P. Pšenička

v útoku: J. Nádraský, T. Petrák

trenéři: R. Musil, J Nádraský, vedoucí mužstva: L. Chroust st., asistent rozhodčího J. Hájek st.