01.10.11 | Hradištko B - Slapy 5:3 (2:1)

První nepříjemnou zprávou byla opětovná absence Pavla Zemana. Naštěstí pro nás se poprvé v sezóně objevil Láďa Matoušek, který měl Gogiho zastoupit. Následně další špatnou zprávou byla omluva pro nemoc Honzy Chrousta a Pavla Slezy což znamenalo citelný zásah do tradiční základní sestavy. V brance dostal znovu přednos Marcel Čeleda, na stoperu nastoupil Láďa Matoušek, na levé straně obrany se místo Pavla Slezy objevil předseda klubu Ivan Pergler a vpravo začal Tomáš Petrák. Zálohu tvořili zprava Vilda Krmela, Tomáš Čeleda, Jakub Laštovka a Petr Pšenička. No a v útoku Pepa Nádraský s Martinem Šmídem. Na lavičce byli připraveni Pavel Pešek, Michal Provazník, nemocný Pavel Sleza a náhradní brankář Tomáš Muller.

Utkání začalo šokem. Z první střely, asi ve dvacáté vteřině zápasu, padl gól do naší sítě. Marcel podcenil dalekonosnou střelu  a ta mu propadla až do branky (1:0 1. min).  Po takovém úvodu nám chvíli trvalo, než jsme se vzpamatovali. Postupně jsme přebírali iniciativu, lépe kombinovali a tlačili se před branku domácích.  V naší snaze nás podržel Marcel, který chytil jasný gól po střele z přímého kopu ze dvaceti metrů. Ve 21.min jsme využili náš tlak ve vyrovná vací gól. Láďa Matoušek vyvezl míč na polovinu domácích a chytrým centrem vybídl ke skórování Pepu Nádraského, který střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Bohužel, ve 29. min propadl střed obrany a domácí se dostali opět do vedení 2:1. Tak skončil i poločas a to i přes krásnou střelu Tomáše Čeledy skoro ze třiceti metrů, která, bohužel, skončila na břevně a Vilda se následně nedokázal dostat k dorážce.

S vědomím, že jsme lepší, jsme vyběhli do druhé půle s cílem rychle srovnat a následně se pokusit přidat i další góly. Bohužel, opět jsme dostali laciný gól, který zlomil naše úsilí. Nejprve ještě rozhodčí neuznal pro údajný faul náš vyrovnávací gól, aby si následně Marcel srazil do branky malou domů, směřující původně mimo tyče (3:1, 49. min). Zkusili jsme posílit útočné snahy dvojím střídáním. V 50. min nahradil Vildu Pavel Pešek a v 60. min Makese Michal Provazník. Bohužel, po další chybě a rychlém protiútoku jsme inkasovali po čtvrté (4:1 62. min). V 77. min vykřesal naději svým druhým gólem Pepa Nádraský, který prostřelil zeď z přímého kopu asi ze dvaceti metrů. Bohužel, i přes tlak v závěru jsme vyrovnat nedokázali. Naopak, v 86. min jsme dostali gól na 5:2. Výsledek už jen korigoval svým třetím gólem po nahrávce Tomáše Petráka Pepa Nádraský (89. min 5:3).

Bohužel, vyrovnané utkání s naší lehkou převahou rozhodly laciné góly. Tak snad příště budeme mít více štěstí. Hra nebyla špatná, ale ty obdržené góly.. Příští utkání hrajeme na domácím hřišti  v sobotu 8. 10. 2011 od 16:00 s týmem z Vestce. Pokud chceme mít alespoň nějakou šanci na záchranu, pak nutně musíme bodovat.

brankář: M Čeleda, stoper: L. Matoušek, pravý obránce: T. Petrák, levý: I. Pergler,  předstoper: T. Sleza (c)
záložní čtveřice zprava: V. Krmela (50´ P. Pešek), T. Čeleda, J. Laštovka, P. Pšenička,
v útoku: M. Šmíd (60´ M. Provazník), J. Nádraský
trenéři: R. Musil, J. Nádraský, vedoucí mužstva L. Chroust st., asistent rozhodčího V. Braný st.