!! Soustředění !!

Zimní soustředění klubu se koná od 8. 2. 2011(příjezd v úterý večer) do 12.2.2011(odjezd sobota ráno) v chatě Hvězda, Příchovice u Kořenova. (http://www.psarcon.com/redakce/index.php?clanek=1002&xuser=&lanG=cs&slozka=842&xsekce=878).

Nejpozději do soboty 15.1.2011 je potřeba potvrdit vaší účast a to složením zálohy 500Kč u pokladníka Martina Šmída, nejlépe na sobotním tréninku. Vzhledem k tomu, že kapacita je zatím omezená na 14 míst, platí, že kdo dřív přijde (zaplatí zálohu), ten jede (má postel). Pokud se v sobotu sejde více zájemců, v což pevně věřím, pokusíme se vyjednat ještě nějaká další místa, případně se domluvíme na tom, kdo si vezme spacák.

Soustředění je plánováno jako kondiční, minimálně dvoufázové. V programu je vedle klasického běhu počítáno také s běžkami, proto každý účastník si vezme běžky (vlastní nebo půjčené) a to tak, že je bude mít s sebou a ne že stráví půl dne jejich sháněním v Kořenově! Pro zpestření se bude Jakub Laštovka snažit domluvit přátelák na umělce v Desné.

Potřebné vybavení :

1) Oblečení na běhání - v dostatečném množství (dvoufázový trénink) + boty (nejlépe turfy - i na případný zápas)
2) Vybavení na běžky - běžky, hůlky, vosky, boty, oblečení
3) Dostatek peněz - předpokládaná cena ubytování včetně stravování (plná penze) je cca 1800Kč na osobu (4*450) - 500Kč(záloha) doplatek 1300Kč na osobu + něco na vaší spotřebu.

Takže se těším, jak si spolu krásně zaběháme. Nezapomeňte na sobotní trénink a na zaplacení zálohy!