05.06.10 | Jesenice B - Slapy 5:1 (1:1)

Zcela prázdná lavička a všelijak slepená sestava, to zdobí Slapským tým již delší dobu, nebylo tomu jinak ani v utkání proti nevyzpytatelnému mužstvu z Jesenice B.Utkání se odehrávalo na Vesteckém „močále“ kde prozatím mužstvo z Jesenice hostuje . Ale Slapský tým nic neodradilo a šel se poprat o tři body . Vše tomu nasvědčovalo hned od prvních minut, když  ze standardní situace skóroval Jarda Hájek.Řadu šancí měl i náš nepříliš velký útočník zvaný „Šimpy“ ale netrefil bránu. Hráči z Jesenice se ale stačili herně zvednout a do prvního poločasu vstřelili poněkud málo vídané góly a to rovnou z rohového kopu.
     Druhý poločas byl provázen řadou nepřesností a zbytečných faulů. Hráčům opět došla fyzička a pod velkým tlakem nedokázali udržet slibný výsledek z poločasu. Konečný výsledek 5:1 hovoří za vše. Více info : ZDE