01.05.10 | Krňany - Slapy 4:1 (1:1)

Nikdo by nečekal, že zpočátku utkání budou mít právě Slapy herní převahu. Ale bylo tomu tak, akce střídala akci a Slapy se dostávaly do mnoha šancí. A tak se zcela zaslouženě ujaly vedení 0:1, po pěkné akci, kterou zakončil Jarda Hájek. Jenže jsme hodně polevili a soupeř stihl ještě do poločasu snížit stav na 1:1, po standartní situaci.
    Ve druhé půli jsme hráli jako vyměnění, jedním slovem - propadák. Neschopnost vymyslet jakoukoliv akci, ani si pořádně přihrát do nohy, to Slapy provázelo až do konce utkání. Soupeř tedy bez větších problému přidal druhý za nedloho třetí a následně čtvrtý gól a v klidu si hlídal skóre 4:1.
    Zápas absolutně nezvládl rozhodčí, který pískal faul vždy když nebyl a naopak. Celkově to vypadalo, že lehce "připískává" domácím....